0(242)221 19 42

Hakkımızda

 1982 yılında Uyaroğlu Kardeşler Oto Lastik olarak hizmet veren şirketimizin ünvanı 1997 yılında Uyaroğulları Lastik Kaplama San ve Tic. Ltd. Şti. olarak kaplama sektörüne ilk adımı atmıştır.

1998 yılında italyan Ritret Pres Sistem Lastik Kaplama ile başladığımız bu yolda 2004 yılında tam donanımlı ve otomatik sistem makina yatırımı ile Soğuk Sistem Lastik kaplamaya geçilmiştir. Kısa sürede bölgesinde lider konuma yükselen UYAROĞULLARI Lastik bugün Kraiburg, Novateck, Contra ve Suntex kauçuklarının lisanslı kaplamacısı olarak yoluna devam etmektedir. Yıllık 20.000 adet kaplama kapasitemiz ile uluslararası, yurt içi, taş ocakları, maden ocakları, mermer ocakları, beton santralleri, inşaat, hafriyat, taahhüt firmaları, özel idareler ve belediyelere ait kamyon, otobüs, iş makinaları lastikleri güvenle kaplanıp kullanılabilmektedir. Her türlü yol şartlarında çalışabilecek zengin desen seçeneklerimiz ile 7/24 hizmet vermekteyiz. 24 saat içinde kaplama ve tamir hizmeti, acil yol yardımı, yerinde sökme takma vermiş olduğumuz hizmetler arasındadır.

 

Şirketimiz bünyesinde kapladığımız her türlü lastik, yine şirketimiz bünyesinde garantilidir. Kapladığımız her lastik için, uygun kullanımdan sonra yeniden kaplama yapabilme garantimiz bulunmaktadır.

 

Müşteri memnuniyeti ve sizlere daha iyi hizmet vermek öncelikli hedefimizdir.

VİZYONUMUZ

Lastik kaplama sektöründe bölgesinde lider, tüketicisine hizmet odaklı şirket olmak.

 

MİSYONUMUZ

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerine en uygun ürün ve hizmetleri sunarak, Türkiye Lastik Kaplama Sektörünün lideri olmak.